طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها
نمونه های طراحی پرتال

طراحی پرتال فروشگاه الکترونیکی
طراحی پرتال نشریه فارسی پژوهشگاه رنگ

در طراحی پرتال نشریه فارسی پژوهشگاه رنگ از نسخه نشریات پورتال آرانا استفاده شده است. این پرتال مجهز به سیستم گردش کار مقالات ، هیئت داوران . سیستم داوری مقالات و همچنین بخش مدیریت اعضا و سایت امکانات پرتال آرانا می باشد.

طراحی پرتال آژانس گشت آسا
طراحی پرتال نشریه انگلیسی پژوهشگاه رنگ
 
در طراحی پرتال نشریه انگلیسی پژوهشگاه رنگ از نسخه نشریات پورتال آرانا استفاده شده است. این پرتال مجهز به سیستم گردش کار مقالات ، هیئت داوران . سیستم داوری مقالات و همچنین بخش مدیریت اعضا و سایت امکانات پرتال آرانا می باشد.
طراحی پرتال انجمن نانوی ایرانطراحی پرتال انجمن نانو فناوری ایران
در طراحی پرتال انجمن نانو نیز از نسخه انجمنها و موسسات استفاده شده است.
طراحی پرتال انجمن نانوی ایرانطراحی پرتال پژوشیمی و مهندسی شیمی ایران (6 پرتال)
در طراحی پرتال,نسخه انجمن و موسسات به کار گرفته شده است .
طراحی پرتال آژانس املاک ملک منطراحی پرتال ملک من
این پرتال از جمله پوزتالهای b2b میباشد که کاربران و مدیر سایت با هم در ارتباطند.کاربران با عضویت پولی و مدت دار در این سایت می توانند اطلاعات مسکن و ملک مورد نظز خود را قرار دهند یا از امکانات و اطلاعات سایت استفاده کنند.این ارتباط بدون واسطه بین اعضا و مدیر سایت است.در طراحی پرتال این وب سایت از نسخه آژانس املاک استفاده شده.
طراحی پرتال آژانس مسافرتی گردشیارانطراحی پرتال شرکت شیشه و گاز (شوگا)
طراحی پرتال شوگا با استفاده از نسخه شرکتی پرتال آرانا انجام پذیرفته است.
طراحی پرتال گروه گردشگری کوله پشتی
در طراحی پرتال سایت کوله پشتی از نسخه پرتال آگهی و خبری پرتال آرانا استفاده شده است.
 طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

Arana Contact
 
مقالات پر بازدید
 • طراحی سایت و طراحی پورتال برای تجارت آنلاین یا آفلاین
  شاید شما هم تا به حال فکر میکردید که طراحی سایتو طراحی پورتال مختص تجارت آنلاین است اما تفاوتی ندارد که کار شما آنلاین است یا خیر طراحی سایت و طراحی پورتال یکی از راه های موفقیت شماست و مهم است که طراحی سایت یا طراحی پورتال شما به نحو احسن صورت بگیرد و نگهداری از سایت هم باید درست و صحیح باشد
 • نبایدهای طراحی وب سایت
  عموماً وقتی از طراحی سایت یا طراحی پورتال شما صحبت می‌شود، نباید هیچ كم و كسری د ر آن وجود داشته باشد. اما خیلی كم به آن چه كه نباید د ر طراحی وب‌سایت و طراحی پورتال باشد، پرداخته شده است. این مساُله تاُثیر منفی بر عملكرد وب سایت دارد، زیرا برنامه‌ریزی ضعیف و غافل شدن از سایت، ممكن است به از دست دادن شغل، مسایل امنیتی، ترافیك كم و سایر مشكلات منجر شود.البته این مشكلات قابل جلوگیری هستند.
 • طراحی سایت و طراحی پرتال برای هتل ها و مراکز اقامتی
  طراحی سایت و پرتال برای هتل ها و مراکز اقامتی تفاوب بسیاری از نظر نیاز ها با دیگر گروه ها دارند. در همین راستا ما با بررسی نیاز های این گروه اقدام به ارائه راهکارهایی جهت رفع نیاز ها مانند ثبت نام، سیستم آنلاین رزرو اتاق های مورد نظر، تورهای مجازی و بسیاری از امکانات که در زیر به بخشی از آن ها اشاره می کنیم.
 • مشکل طراحی پرتال و طراحی سایت های دینامیک
  اما مشکل چیست؟ برای ساخته شدن این صفحات باید متغیرهایی انتخاب شوند و سپس دکمه ای فشرده شود. مشکل هم د ر همین جا نهفته است: اسپاید رها توانایی انتخاب این گزینه ها را ندارند و لذا صفحه ای ساخته نمی شود که آنرا بخوانند....
 • ترفندهای افزایش ترافیک سایت
  یکی از مهترین راه های افزایش ترافیک سایت یا همان آمار بازدیدکنندگان بهینه سازی سایت(سئو) می باشد. مادر زیر به چند مورد که به افزایش بازدیدکنندگان سایت کمک می کند اشاره می کنیم:
 • عرض مناسب در طراحی سایت و طراحی پرتال کدام است
  شما از اینکه طراحی سایت تان بر روی همه ی مانیتورها با کیفیت ها و رزولوشن های متفاوت، به درستی نمایش داده می شود مطمعن نیستید. با در نظر گرفتن این موارد باید به طراحی سایت و یا طراحی پورتال بپردازیم.
 • عواملی در طراحی سایت - طراحی پرتال برای بهبود ایندکس شدن
  بهبودی ایندکس شدن یکی از راههای موفقیت در بیهنه سازی صفحات است و با شناخت عواملی که در طراحی پورتال برای این موضوع وجود دارد میتوان به ایندکس شدن تمامی صفحات کمک کرد و به این طریق در همه جستجو ها ظاهر شد هرچه قوی تر در ایندکس شدن ظاهر شوید یعنی گوگل به طراحی پورتال شما ارزش بیشتری داده است
 
آمار سایت
کاربران حاضر:13
تعداد بازدید:10,286Arana Network all rights reserved 2013