طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

تفاوت های میان مرورگرها و طراحی پرتال (طراحی پورتال)


امروزه مرورگرهای بسیاری وجود دارد که هرکدام دارای قابلیت هایی می باشند که البته در نظر گرفتن این مرورگرها در طراحی سایت بسیار مهم می باشد و ما در زیر به بخشی از این خصوصیت ها اشاره می کنیم.

Opera:امروزه سرعت لود کردن سایت ها یکی از ارکان اساسی می باشد و این مرورگر از سرعت بالایی در لود کردن همه ی سایت ها و ... برخوردار است. این سرعت بالا در لود کردن سایت ها به این دلیل است که شما اختیار آن را دارید که انتخاب کنید عکس های صفحه ی سایت لود شود یا خیر. لازم به ذکر است از پشتیبانی بالای cw3 برخوردار است.

Firefox:این مرورگر از خانواده مرورگر موزیلا می باشد. از ویژگی های این مرورگر می توان به سرعت بالابرای لود کردن سایت اشاره کرد. امروزه اکثر طراحان سایت و طراحان پورتال برای طراحی سایت و پورتال از این مرورگر استفاده می کنند زیرا حرفه ای ترین مرورگر شناخته شده است.

Internet explorer : برنامه این مرورگر در ویندوزها بصورت اجبار نصب می شود و در حالی که از محبوبت بالایی برخوردار است مشکلات فراوانی دارد و شرکت ماکرو سافت زیاد به فکر این مشکلات نیست، نسخه ی 6 این مرورگر که بر روی ویندوز xp نصب می شود با گذشت سال ها باز هم استاندارد ها را رعایت نمی کند.

Chrome:این مرورگر یکی از مرورگرهایی می باشد که به سرعت در حال پیشرفت است و توسط کمپانی گوگل ارائه شده است. لازم به ذکر است این مرورگر دارای پشتیبانی بالایی از استاندارد ها می باشد.

Netscape:این مرورگر در گذشته از اهمیت بالایی برخوردار بوده است اما امروزه دیگر در میان مرورگرها جایی ندارد و شرکت آن هم دیگر این مرورگر را پشتیبانی نمی کند.

در آخر باید گفته شود بهترین و کارآمد ترین مرورگر برای طراحان حرفه ای سایت و پورتال firefox می باشد.

تاریخ ایجاد: چهارشنبه 25 آبان 1390
آخرین بروز رسانی: یکشنبه 27 آذر 1390
تعداد بازدید: 9724طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات پر بازدید
 
آمار سایت
کاربران حاضر:98
تعداد بازدید:9,724


Arana Network all rights reserved © 2007-2015