طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

طراحی پرتال آژانس مسافرتیدر پورتال مسافرتی پرتال آرانا تمامی امکانات مورد نیاز این نوع شرکتها تعبیه شده است. سیستم مدیریت تور ، سیستم ثبت و پیگیری درخواست ویزا و سیستم مدیریت ثبت و پیگیری درخواست رزرو از جمله ابزارهای مفید برای اتوماسیون روند عملیاتی جاری در آژانس است.
بخش  مدیریت تور فضایی است که در آن تورهای مسافرتی شرکت همراه با برنامه سفر جزء هر تور تعریف می شود. تورهای تعریف شده قابل دسته بندی تحت سرفصلهای مختلف هستند. در  صفحه اصلی پورتال، فضایی جهت نمایش اطلاعات و یک تصویر از تورهای منتخب مدیر سایت در نظر گرفته شده است. هر تور تعریف شده دارای یک صفحه مشخصات ، یک برنامه سفر روزانه و یک آرشیو داخلی عکس و فایل ضمیمه می باشد. این سیستم مجهز به موتور جستجو مجزا بوده همچنین امکان اتصال برنامه سفر به اطلاعات کشورها ، استانها و شهرهای تعریف شده توسط مدیر سیستم در بخش تعاریف کشور/استان/شهر ، موجود است.

مدیریت ثبت و پیگیری درخواست های ویزا سیستمی است که در آن از یک طرف بینندگان سایت قادر به ثبت درخواست ویزا بوده و از طرف دیگر مدیر سایت می تواند درخواستهای ثبت شده را در قالب گزارشات مختلف دریافت نماید.

برچسب: طراحی پرتال آژانس مسافرتی، طراحی پرتال شرکت خدمات هوایی ، طراحی پورتال تور و مسافرت 
 
طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات طراحی پرتال

 
آمار سایت
کاربران حاضر:7
تعداد بازدید:24,057


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,