طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

طراحی پرتال آژانس املاکپورتال آژانس املاک پورتال آرانا دارای امکانات ثبت ملک توسط مدیر سایت ، ثبت ملک توسط کاربران سایت و همچنین دریافت اطلاعات املاک از سایر بانکهای اطلاعاتی می باشد.

سیتم مدیریت اطلاعات املاک دارای 4 بخش مجزا جهت ثبت اطلاعات املاک فروشی ، اجاره ای ، پیش فروش املاک و معاوضه املاک است. دو موتور جستجوی مجزا در بخش مدیریت سایت و بخش نمایشی سایت به کاربر مدیر سایت و بینندگان سایت امکان جستجوی دقیق در میان اطلاعات ثبت شده را می دهد. 

این سیستم مجهز به یک بخش ثبت تقاضای بینندگان جویای ملک و یک موتور مقایسه گر هوشمند بوده و با نگهداری آدرس ایمیل متقاضی ، به محض ثبت ملکی با مشخصات مورد نیاز متقاضی در سایت ، وی را از طریق ایمیل مذکور مطلع می نماید. همچنین افرادی که تمایل به ثبت ملک خود در این سیستم دارند به راحتی با پر کرد فرم مشخصات ملک می توانند از امکانات بازاریابی الکترونیک سایت و همزمان از خدمات بازاریابان آژانس بهرمند شوند.کلیه ارتباطات از طریق پنلهای مدیر سایت و بازاریابان آژانس انجام شده و اطلاعات تماس مربوط به متقاضیان و صاحبان املاک در اختیار بینندگان سایت قرار نمی گیرد.


برچسب: طراحی پرتال املاک ، طراحی پورتال آژانس املاک ، طراحی پرتال بنگاه املاک ، طراحی پرتال مرکز اطلاعات املاک
طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات طراحی پرتال

 
آمار سایت
کاربران حاضر:1
تعداد بازدید:23,259


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,