طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

طراحی پرتال سازمانها و اداراتنسخه انجمنها و موسسات پورتال آرانا برای استفاده انجمنها ، مراکز علمی ، موسسات ، فرهنگسرا ، سازمانها ، ادارات و مراکزی که با منابع انسانی مرتبط هستند طراحی شده است.
در این نسخه امکاناتی نظیر بخش اعضا جهت ایجاد کانال ارتباطی با کادر اداری موسسات و بینندگان سایت، مرکز پیام و کارتابل اعضا ، مدیریت تابلوی اعلانات ، سیستم پیشنهادات و انتقادات ، نظر سنجی جهت استفاده در انتخابات داخلی و نظر سنجی عمومی ، سیستم  مقالات ... تعبیه شده است.

کنترل سیستم داخلی سایت در این نسخه به دو سطح مدیریت سایت و مدیریت سیستمهای زیر مجموعه تقسیم شده است. به عنوان مثال در سیستم مقالات ، امکان انتخاب برخی از اعضای سایت به عنوان هیئت بررسی مقالات ایجاد گردیده است. کلیه مقالات ارسالی توسط اعضا بر اساس نوع مقاله به فرد مشخصی از هیئت بررسی ارسال و پس از انجام مراحل باز بینی و بررسی به مدیریت سایت جهت نصب در آرشیو مقالات ارسال می گردد.

در محیط اختصاصی اعضای سایت ، امکاناتی نظیر مرکز پیام جهت ایجاد ارتباط بین اعضا ، سیستم پیشنهادات و انتقادات ، نظر سنجی ، سیستم ارسال خبر به مدیر سایت ، سیستم ثبت اتوماتیک سابقه فعالیت عضو در سایت و صفحه اطلاعات شخصی عضو وجود دارد.

ابزار ارتباط جمعی بین مدیریت سایت و اعضا در خبر نامه الکترونیک و تابلوی اعلانات تعبیه شده است. با استفاده از خبر نامه الکترونیک ، مدیر سایت قادر به ارسال یکباره یک نامه الکترونیک به همگی یا بخشی از اعضای سایت خواهد بود.
تابلوی اعلانات در اولین صفحه ای که عضو پس از ورود به محیط اختصاصی خود می بیند ، نصب شده است. این تابلو دارای دو بخش پیام عمومی و خصوصی می باشد. پیام عموی توسط تمامی اعضا در محیطشان قابل رویت بوده و پیام اختصاصی فقط توسط عضو مورد نظر دیده می شود.

یکی از ابزارهایی که در زمینه کسب درآمد از سایت قابل استفاده مدیر سایت خواهد بود ، سیستم تبلیغات سایت است . در این بخش فریمهای مشخصی در بخش نمایشی نصب شده و کنترل محتوای این فریمها در کنترل پنل سایت نصب گردیده است. این سیستم مجهز به سیستمهای جانبی ثبت سفارش تبلیغات و گزارشات کارکرد فریم تبلیغاتی است. 
 

برچسب: طراحی پرتال سازمانی ، طراحی پرتال موسسات ، طراحی پورتال ادارات ، طراحی پورتال انجمن ، طراحی پرتال مراکز پژوهشی
طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات طراحی پرتال

 
آمار سایت
کاربران حاضر:10
تعداد بازدید:23,113


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,