طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

طراحی پرتال مدارس ، دانشگاه ها و آموزشگاه هایکی دیگر از نسخه های کاربردی پورتال آرانا، نسخه مدارس و دانشگاهی آن است. این نسخه مخصوص استفادهمدارس ، دانشگاهها و مراکز آموزشی و بعنوان ابزار ارتباطی بین مدیریت مرکز آموزشی ، اساتید و مدرسین ، دانش آموزان و دانشجویان و اولیای آنان به کار می رود.
بخش اعضا در این نسخه به 3 لایه مدرسین و اساتید، لایه دانش آموزان / دانشجویان و لایه اولیا تقسیم شده است. ابزار ارتباطی بین این 3 لایه، مرکز پیام اعضا و سیستم پرسش و پاسخ است. کانال ارتباطی بین مدیر سایت و همه اعضا ، تابلوی اعلانات و خبرنامه الکترونیک می باشد.

سیستم مدیریت صدور کارنامه به مدیر سایت امکان تعریف دوره آموزشی و اختصاص مدرسین و دانش آموزان هر دوره را ارائه می نماید. در این سیستم هر یک از مدرسین در بخش اعضا قادر به ثبت نمرات دانش آموزان خود می باشند. پس از صدور نمرات توسط کلیه مدرسین برای دانش آموزان ، سیستم بطور اتوماتیک کارنامه دانش آمزان را تولید و در محیط اختصاصی آنان و اولیا ء شان نمایش می دهد. کلیه سوابق دانش آموز در این سیستم ثبت و قابل مراجعه مجدد برای مدیر سایت ، دانش آموز و اولیای وی می باشد.

کلاس مجازی از امکانات دیگر این نسخه است. در بخش اعضا مدرسین عضو قادر به تعریف دروس در فصول متنوع در قالب متن ، تصویر ، فیلم و فایل صوتی هستند. کلیه دروس ارائه شده توسط مدرسین برای تمامی دانش آموزان همه ادوار آموزشی و سطوح درسی قابل دسترسی است. این سیستم مجهز به موتور جستجوی حساس به کلمات جهت یافتن مطالب مورد نیاز دانش آموز می باشد. سیستم پرسش و پاسخ آن است که از طریق آن ، دانش آموز سوالات خود را مطرح و توسط استاد مربوطه پاسخ آن داده می شود.

بانک سوالات امتحانی از امکانات دیگر این نسخه است. در این بانک ، امکان ثبت سوالات و پاسخهای تشریحی همراه با آرشیو تصاویر ضمیمه موجود است. این سیستم دارای امکان تعریف فصول نا محدود و موتور جستجوی سوالات نیز می باشد.

از جمله امکانات جذاب این نسخه برای دانش آموزان ، فروشگاه کتاب مجازی ، گالری مولتی مدیا ، مدیریت مرکز دریافت فایل است.


برچسب: طراحی پورتال مدارس ، طراحی پرتال دانشگاه ، طراحی پورتال مراکز آموزشی ، طراحی پرتال آموزشگاه
 
طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات طراحی پرتال

 
آمار سایت
کاربران حاضر:6
تعداد بازدید:24,167


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,