طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

نقش هدر یا سربرگ در طراحی پورتال
چکیده مقاله:

به قسمت های بالای سایت هدر یا سربرگ گفته می شود که معمولا تصویری مرتبط با محتوا و فعالیت وب سایت می باشد. بخش مهمی از طراحی سایت و طراحی پرتال هدر یا سربرگ می باشد که نقش بسزایی در جلوه و زیبایی سایت شما دارد که می توان درقسمت بالای آن نام شرکت، سازمان، آرم و.... را قرار داد.


کلید واژگان:

منابع:

به قسمت های بالای وب سایت هدر یا سربرگ گفته می شود که معمولا تصویری مرتبط با محتوا و فعالیت وب سایت می باشد.

بخش مهمی از طراحی سایت هدر یا سربرگ می باشد که نقش بسزایی در جلوه و زیبایی سایت شما دارد که می توان درقسمت بالای آن نام شرکت، سازمان، آرم و.... را قرار داد.

  در طراحی  سایت رنگ هدر را می توان طبق موضوع وسلیقه ی مدیر سایت طراحی کرد که البته کمی دشوار است. تصاویری که در هدر یا سربرگ قرار می گیرد باید گویای موضوع و محتویات سایت باشد که کاربران به محض ورود به موضوع سایت پی ببرند.

برای اینکه زمان لود شدن هرچه بیشتر کاهش یابد، باید تا حد ممکن حجم سایت را کاهش دهیم البته طوری که به سایت آسیب نرساند. هدرها یا سربرگ ها می توانند به صورت فلش(flash) باشند اما عموما به صورت پسوندهای gif،jpg می باشند.

یک هدر حرفه ای و اصولی می تواند نقش بسیار مهمی در جذب بیننده و کاربر داشته باشد که برای داشتن یک هدر خوب می توان در طراحی سایت از گالری تصاویر گرافیکی که مخصوص طراحی هدر وب سایت است استفاده کرد.

تعداد بازدید: 6223
تعداد دریافت فایل مقاله :طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات پر بازدید
 
آمار سایت
کاربران حاضر:2
تعداد بازدید:6,224


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,