طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

نکاتی درباره ی html در طراحی پرتال
چکیده مقاله:

امروزه یکی از ارکان اساسی در طراحی سایت - طراحی پورتال یادگیری و بکارگیری html می باشد. برای آموزش html روش های بسیاری وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد


کلید واژگان:

منابع:

امروزه یکی از ارکان اساسی در طراحی سایت ، طراحی پورتال(پرتال) یادگیری و بکارگیری html می باشد. برای آموزش html روش های بسیاری وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.برای آموزش و یادگیری html در طراحی سایت و طراحی پورتال می توان از وب سایت ها نحوه ی کار با آن را یاد گرفت و یا از طریق مجلات به یادگیری بپردازیم ، آیا راه بهتری هم وجود دارد؟

امروزه ثابت شده برای اینکه بازدهی در امر آموزش بالا برود باید از آموزش های ترکیبی سمعی و بصری استفاده شود، برای این کار هم ما به شما آموزش های ویدئویی را پیشنهاد می کنیم که بازده بالاتری دارد.لازم به ذکر است امروزه در مدارس برای یادگیری بهتر کودکان از تدریس هایی بهره می گیرند که در آن هم از چشم و هم از گوش استفاده شود.

حال به دلایل استفاده از html می پردازیم:

در طراحی سایت و طراحی پورتال در زمینه ی wysiwyg باید html یاد بگیرند، برای مثال در بهینه سازی وب سایت (سئو) بسیار مهم است که در قسمت ابتدای صفحه یا head از html استفاده شود. سئو در صفحات وب سایتی به کار می رود که طراحی سایت آن منظم باشد.

از htm برای فرمت وب سایتتان می توانید استفاده کنید مثلا در وب سایت خود عنوان، ستون ها و قسمت های دیگر را می توانید جداگانه طراحی کنید و با html فرمت کنید.

در آخر اگر تمایل به یادگیری html در طراحی سایت و طراحی پورتال دارید دوره های آموزشی ویدئویی html اصول وارکان این رشته را به سرعت به شما آموزش می دهد.امروزه یکی از ارکان اساسی در طراحی سایت ، طراحی پورتال(پرتال) یادگیری و بکارگیری html می باشد. برای آموزش html روش های بسیاری وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.برای آموزش و یادگیری html در طراحی سایت و پرتال می توان از وب سایت ها نحوه ی کار با آن را یاد گرفت و یا از طریق مجلات به یادگیری بپردازیم ، آیا راه بهتری هم وجود دارد؟

تعداد بازدید: 8117
تعداد دریافت فایل مقاله :طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات پر بازدید
 
آمار سایت
کاربران حاضر:10
تعداد بازدید:8,118


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,