طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

تاریخچه و نسل های پورتال
چکیده مقاله:

نسل اول پورتال ها که برای مثال می توان به یاهو اشاره کرد داده ها و اطلاعات را بصورت استاتیک به روی صفحات وب قرار می دادند. اهداف این پورتال ها مشابه به یکدیگر بوده و در سراسر شرکت یا سازمان صفحات مشخص و معلومی را برای دستیابی به داده ها توسط کاربران توضیع می کردند.


کلید واژگان:

منابع:

اولین نسل از پورتال ها:
نسل اول پورتال ها که برای مثال می توان به یاهو اشاره کرد داده ها و اطلاعات را بصورت استاتیک به روی صفحات وب قرار می دادند. اهداف این پورتال ها مشابه به یکدیگر بوده و در سراسر شرکت یا سازمان صفحات مشخص و معلومی را برای دستیابی به داده ها توسط کاربران توضیع می کردند. از جمله اطلاعاتی که این شرکت ها در اختیار کاربران می گذاشتند می توان به اسناد رسمی، اقدامات شرکت، شرایط استخدام، اخبار شرکت اشاره کرد.
دومین نسل از پورتال ها:
در این نسل از پورتال ها اهداف مشخص تر و متمرکزتر دنبال می شد اما با وجود شباهت های زیاد نسبت به پورتال های نسل اول یک تفاوت عمده وجود داشت آن هم اینکه این پورتال ها می توانستند امکان همکاری را در محیطی میان کاربران ایجاد کنند. این پورتال ها خدمات فراوانی به کاربرانش می داد مانند مدیریت داده ها و اطلاعات، امکان فرستادن پست های الکترونیکی میان کربران و....

سومین نسل از پورتال ها:
هدف از بوجود آمدن پورتال های نسل سوم ایجاد فضای مجازی برای تجارت الکترونیکی بود، این پورتال ها به عنوان رابط میان همه ی اعضا مانند مدیران، مشتریان، تولیدکنندگان و... به حساب می آید. طراحی پورتال ها به صورت خودکار بر اساس اهداف خاصی می باشد و امکان ایجاد ارتباط میان نرم افزارهای سرورهای مختلف را فراهم می کند.در آخر لازم به ذکر است این نسل از پورتال ها داده ها، قابلیت ها، اسناد و نرم افزارهای مربوط را از طریق درگاه برای کاربران فراهم می کنند.

تعداد بازدید: 7949
تعداد دریافت فایل مقاله :طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات پر بازدید
 
آمار سایت
کاربران حاضر:8
تعداد بازدید:7,950


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,